GABINET SEKSUOLOGII I PSYCHOTERAPII

WARSZAWA | KONSULTACJE ONLINE | www.twojterapeuta.pl

Michał Sawicki - ZnanyLekarz.pl

KONTRAKT TERAPEUTYCZNY

WZÓR KONTRAKTU TERAPEUTYCZNEGO

CZAS TRWANIA: Spotkanie terapeutyczne trwa ok. 50 minut.CENA: Koszt sesji to 150 zł (indywidualnie) lub 200 zł (od pary), Płatność każdorazowo gotówką lub kartą za sesję.

ODWOŁYWANIE SESJI: Zarówno terapeuta, jak pacjent zobowiązani są do wcześniejszego informowania o ewentualnej nieobecności (odwołaniu/przełożeniu sesji). Odwołanie sesji przez pacjenta do godziny 8:00 dnia wizyty jest nieodpłatne. W przypadku przekroczenia terminu:pacjent ponosi koszty odwołanej/przełożonej zbyt późno lub nieodwołanej sesji w 100%

KONTAKT: Wszelkie kwestie dotyczące przebiegu terapii są omawiane na bieżąco w gabinecie. Kontakt do terapeuty służy wyłącznie umawianiu, odwoływaniu lub przekładaniu sesji.

TERAPIA: Terapeuta pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, wykorzystując w razie potrzeby elementy terapii schematu, terapii systemowej, seksuologii klinicznej i psychologii.

SUPERWIZJA: Terapeuta zobowiązuje się do przestrzegania zasad etycznych oraz superwizowania swojej pracy.

TAJEMNICA LEKARSKA: Terapeuta ma obowiązek zachowania tajemnicy dotyczącej przebiegu leczenia. Jest z niej zwolniony w sytuacji domniemania narażenia zdrowia lub życia – pacjenta, terapeuty lub osób trzecich.

ZOBOWIĄZANIA PACJENTA:Pacjent zobowiązuje się do aktywnego uczestniczenia w sesjach oraz podejmowania prób wykonywania ustalonych zadań - pracy osobistej poza gabinetem.Pacjent zobowiązuje się do niepopełniania prób samobójczych przez czas trwania terapii.Pacjent zobowiązuje się do przychodzenia na terapię nie będąc pod wpływem alkoholu lub nielegalnych substancji psychoaktywnych.Pacjent zobowiązuje się do niestosowania agresji podczas sesji.

CEL TERAPEUTYCZNY: Cel jest na bieżąco ustalany i w miarę potrzeb modyfikowany wspólnie przez pacjenta i terapeutę.

ZMIANY KONTRAKTU: Podczas trwania terapii zarówno pacjent, jak terapeuta mogą zgłaszać propozycje zmian w kontrakcie, które mogą być ważne w dalszym procesie.

Nieprzestrzeganie zasad kontraktu może skutkować zakończeniem terapii.

Warunkiem uczestnictwa w terapii / korzystania z konsultacji psychologiczno-seksuologicznej lub innej usługi świadczącej przez „Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii” jest podpisanie przez pacjenta zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontrakt terapeutyczny

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Kontakt

Warszawa, Świętokrzyska 16

TEL: 693 787 011

MAIL: kontakt@twojterapeuta.pl

SKYPE: sawicki.psychoterapia@gmail.com

 

 

 

 

MICHAŁ SAWICKI

Gabinet seksuologii i psychoterapii

Ochrona Danych