GABINET SEKSUOLOGII I PSYCHOTERAPII

WARSZAWA | KONSULTACJE ONLINE | www.twojterapeuta.pl

Michał Sawicki - ZnanyLekarz.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W trosce o Państwa bezpieczeństwo przedstawiam zasady przetwarzania danych osobowych opracowane w oparciu o wewnętrzną Politykę Ochrony Danych firmy "Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii". Jest to polityka zgodna z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych według polityki ochrony danych jest Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii

ul. Świętokrzyskiej 16/32 w Warszawie (kod pocztowy: 00-050)      tel.: 693787011, adres e-mail: kontakt@twojterapeuta.pl2. Celem zbierania danych jest:

pomoc psychologiczno-seksuologiczna / psychoterapiazarządzanie kalendarzem wizytcele rozliczeniowo-księgowe niezbędne do prowadzenia działalności 3. Zbierane dane osobowe od pacjentów (Podmiotów Danych) to imię, nazwisko i dane kontaktowe. 

4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udzielania pomocy psychologiczno-seksuologicznej / psychoterapii.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, za wyjątkiem :

podmiotów mających umowę z Administratorem, znaczy podmiotów realizujących cele zawarte w punkcie 2.  niniejszej klauzuli informacyjnejinstytucji upoważnionych  z mocy prawa.7. Zebrane dane przechowywane będą  w formie papierowej (zabezpieczone zamkiem) oraz w zasobach teleinformatycznych  (zabezpieczone hasłem).

8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

9. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

10. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania pomocy psychologiczno-seksuologicznej lub psychoterapii, z wyjątkiem dokumentów do celów rozliczeniowo-księgowych, co wynika z obowiązku podatkowego.

11. Witryna internetowa www.twojterapeuta.pl może wykorzystywać mechanizm „cookies”, który służy identyfikacji sesji użytkownika podczas wizyt na stronie. „Cookies” zapewniają poprawne działanie witryny.

W celu zablokowania przesyłania tego typu plików należy odpowiednio ustawić przeglądarkę mając na uwadze to, że niektóre funkcje na stronie mogą nie działać poprawnie.

 

MICHAŁ SAWICKI

GABINET SEKSUOLOGII

I PSYCHOTERAPII

Kontrakt terapeutyczny

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Kontakt

Warszawa, Świętokrzyska 16

TEL: 693 787 011

MAIL: kontakt@twojterapeuta.pl

SKYPE: sawicki.psychoterapia@gmail.com

 

 

 

 

MICHAŁ SAWICKI

Gabinet seksuologii i psychoterapii

Ochrona Danych