W trosce o Państwa bezpieczeństwo przedstawiam zasady przetwarzania danych osobowych opracowane w oparciu o wewnętrzną Politykę Ochrony Danych firmy "Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii". Jest to polityka zgodna z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych według polityki ochrony danych jest Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii

  • ul. Świętokrzyskiej 16/32 w Warszawie (kod pocztowy: 00-050)      
  • tel.: 693787011, adres e-mail: kontakt@twojterapeuta.pl

2. Celem zbierania danych jest:

  • pomoc psychologiczno-seksuologiczna / psychoterapia
  • zarządzanie kalendarzem wizyt
  • cele rozliczeniowo-księgowe niezbędne do prowadzenia działalności 

3. Zbierane dane osobowe od pacjentów (Podmiotów Danych) to imię, nazwisko i dane kontaktowe. 

4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udzielania pomocy psychologiczno-seksuologicznej / psychoterapii.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, za wyjątkiem :

  • podmiotów mających umowę z Administratorem, znaczy podmiotów realizujących cele zawarte w punkcie 2.  niniejszej klauzuli informacyjnej
  • instytucji upoważnionych  z mocy prawa.

7. Zebrane dane przechowywane będą  w formie papierowej (zabezpieczone zamkiem) oraz w zasobach teleinformatycznych  (zabezpieczone hasłem).

8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

9. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

10. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania pomocy psychologiczno-seksuologicznej lub psychoterapii, z wyjątkiem dokumentów do celów rozliczeniowo-księgowych, co wynika z obowiązku podatkowego.

11. Witryna internetowa www.twojterapeuta.pl może wykorzystywać mechanizm „cookies”, który służy identyfikacji sesji użytkownika podczas wizyt na stronie. „Cookies” zapewniają poprawne działanie witryny.

W celu zablokowania przesyłania tego typu plików należy odpowiednio ustawić przeglądarkę mając na uwadze to, że niektóre funkcje na stronie mogą nie działać poprawnie.

 

MICHAŁ SAWICKI

 

__________________

 

 

- Twój terapeuta

GABINET SEKSUOLOGII

I PSYCHOTERAPII

 

2018 ®

- Twój terapeuta

MICHAŁ SAWICKI 

 

_________________

Michał Tytus Sawicki - ZnanyLekarz.pl

GABINET SEKSUOLOGII

I PSYCHOTERAPII

 

2018 ®